Vorgestellter Inhalt

KRAKÓW
Donnerstag, 20. Januar
2°C

Was gibt's Neues in Malopolska

Bleiben Sie mit News und Events in der Woiwodschaft auf dem Laufenden

NEUIGKEITEN

Regionen entdecken

Auf der Karte finden

Sehenswürdigkeiten in der Region

Static Map
 

Praktische Informationen

Erfahren Sie, wer Ihnen bei Ihrer Reise helfen kann
<
>

 

Małopolska jest rajem dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas na dwóch kółkach – od lekkiej jazdy po płaskim terenie aż po wymagające ścieżki do uprawiania kolarstwa górskiego. Już teraz do dyspozycji cyklistów jest ponad 600 km tras o europejskim standardzie (docelowo 1000 km). Więcej informacji o trasach znajduje się w dziale VeloMałopolskaDo tego dochodzi ponad 3000 km szlaków rowerowych o różnym stopniu trudności, po których poprowadzone są rozmaite wycieczki rowerowe. Miłośnicy kolarstwa górskiego mogą skorzystać z rosnącej liczby bikeparków oraz ścieżek górskich. Dopełnieniem oferty regionu w zakresie turystyki rowerowej są Miejsca Przyjazne Rowerzystom - MPR.

Aktualny stan rozbudowy tras oraz proponowane szlaki i wycieczki rowerowe naniesione zostały na mapy dostępne on-line jak i do samodzielnego druku.

Małopolska nie tylko buduje świetne jakościowo trasy rowerowe, ale również współorganizuje oraz patronuje wielu imprezom rowerowym, w tym wyścigom dla amatorów i zawodowców. Informacje oraz kalendarz aktualnych wydarzeń dostępny jest w dziale Aktualności a w sekcji Blog udostępnione są subiektywne i bezpośrednie relacje prosto z terenu.