Featured content

KRAKÓW
Wednesday, 1 December
3°C

 

Małopolska jest rajem dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas na dwóch kółkach – od lekkiej jazdy po płaskim terenie aż po wymagające ścieżki do uprawiania kolarstwa górskiego. Już teraz do dyspozycji cyklistów jest ponad 600 km tras o europejskim standardzie (docelowo 1000 km). Więcej informacji o trasach znajduje się w dziale VeloMałopolskaDo tego dochodzi ponad 3000 km szlaków rowerowych o różnym stopniu trudności, po których poprowadzone są rozmaite wycieczki rowerowe. Miłośnicy kolarstwa górskiego mogą skorzystać z rosnącej liczby bikeparków oraz ścieżek górskich. Dopełnieniem oferty regionu w zakresie turystyki rowerowej są Miejsca Przyjazne Rowerzystom - MPR.

Aktualny stan rozbudowy tras oraz proponowane szlaki i wycieczki rowerowe naniesione zostały na mapy dostępne on-line jak i do samodzielnego druku.

Małopolska nie tylko buduje świetne jakościowo trasy rowerowe, ale również współorganizuje oraz patronuje wielu imprezom rowerowym, w tym wyścigom dla amatorów i zawodowców. Informacje oraz kalendarz aktualnych wydarzeń dostępny jest w dziale Aktualności a w sekcji Blog udostępnione są subiektywne i bezpośrednie relacje prosto z terenu.

NEWS

Discover regions

KRAKÓW MIECHÓW TARNÓW OLKUSZ OŚWIĘCIM MYŚLENICE WADOWICE JABŁONKA LIMANOWA RABKA ZDRÓJ NOWY SĄCZ WIELICZKA CIĘŻKOWICE SZCZAWNICA ZAKOPANE NOWY TARG

Find on map

Tourist attraction in region

Static Map
 

Trip planner

Create your own tourist route in 3 easy steps:
Specify
a date
Specify the mode
of transport