Retour

Zapraszamy do Tauron Areny.

Zapraszamy do Tauron Areny.

TAURON Arena Kraków jest to największa i najnowocześniejsza hala widowiskowo-sportowa w Polsce. Organizowane są w niej wydarzenia o różnym charakterze. W dniu 19 lipca będzie otwarta dla zwiedzających. Organizatorzy udostępnili do zwiedzania cały obiekt. Kompleks składa się z dwóch hal: Areny Głównej i Małej Hali tzw. treningowej. Hala Główna to przede wszystkim ogromna arena.

W trakcie zwiedzania będzie można wejść do garderoby, w której gwiazdy przygotowywały się do występów, a także do szatni sportowców. Zobaczyć gdzie trenowali  uczestnicy Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn i Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

W trakcie zwiedzania dowiemy się z kim w czasie Światowych Dni Młodzieży w arenie spotkał się papież oraz ile czasu potrzeba na zorganizowanie koncertu Robbiego Williamsa na lodowisku. Dodatkową atrakcją w dniu zwiedzania będzie letnie kino plenerowe, w ramach którego odbędzie się seans filmu - „Aż do piekła”, który rozpocznie się o 21:30. Aby zapewnić widzom komfort, organizatorzy przygotowali wygodne hamaki i leżaki, muzykę oraz food trucki.

Na finał zostaną zaprezentowane super motocykle, przywiezione przez organizatorów wydarzenia. Sponsorzy zorganizują konkurs w którym wygraną będzie samochód BMW na weekend.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Tauron Areny:
http://www.tauronarenakrakow.pl/

 

Lire Lire