Indietro

Kraków. Małopolska. Kompendium spotkań

Kraków. Małopolska. Kompendium spotkań

„Kompendium spotkań” to przewodnik prezentujący ofertę turystyki biznesowej w Krakowie i Małopolsce, przygotowany specjalnie z myślą o organizatorach spotkań oraz imprez integracyjnych i motywacyjnych. Zawiera inspiracje do organizacji spotkań biznesowych w unikalnych miejscach i niepowtarzalnej atmosferze.

Znaczącą pozycję w wydawnictwie zajmuje oferta turystyczna Krakowa i Małopolski, dająca odbiorcom szersze spojrzenie na miejsce organizowanych imprez i  możliwości przygotowania unikalnej oferty spotkań. Małopolska to bowiem jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce, w którym ze względu na dziedzictwo historyczne i kulturalne oraz duże zróżnicowanie terenu doskonale rozwijają się wszelkie formy turystyki: od miejskiej i  kulturowej, poprzez turystykę aktywną i  rekreacyjną, aż po turystykę biznesową. To region dobrze przygotowany do organizacji spotkań także pod względem dostępności, komunikacji, infrastruktury oraz zakresu
i jakości świadczonych usług.

O tym, jak dużym uznaniem cieszą się spotkania w Małopolsce świadczy rosnąca z roku na rok ich liczba oraz zainteresowanie miejscami unikalnymi, a takim Małopolska niewątpliwie pozostaje.

Zapraszamy wszystkich do lektury i czekamy na spotkanie w Małopolsce!

 

                                                                                                                      POBIERZ

 

 

 

 

Gioca Gioca