Назад

III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

Zapraszamy do udziału w III Krakowskim Kongresie Turystyki Medycznej, który odbędzie się w dniach 22-23 października 2018 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Kraków jest znany z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, praktykujących medycynę na najwyższym poziomie. Jak się okazuje, miasto słynie z tego nie tylko w Polsce - coraz częściej kliniki krakowskie są wybierane również przez pacjentów zagranicznych. Mając świadomość, że turystyka medyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi turystyki, nie tylko w Krakowie, ale i na świecie, Urząd Miasta Krakowa wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym – operatorem Centrum Kongresowego ICE, organizuje trzecią już edycję wydarzenia. Organizatorzy liczą, że podobnie jak poprzednie spotka się ona z zainteresowaniem branży turystycznej i medycznej i przyczyni się do rozwoju turystyki medycznej w Krakowie.

Prelegentami Kongresu będą praktycy i teoretycy, zarówno z Polski, jak i zagranicy (m.in. Izrael, Niemcy, Turcja, Ukraina, USA, Wielka Brytania).
Program wydarzenia obejmuje prelekcje, dyskusje panelowe, warsztaty, spotkania biznesowe.

Więcej informacji odnośnie wydarzenia dostępne jest na stronie internetowej: www.turystykamedyczna.krakow.pl Tam też można dokonać bezpłatnej rejestracji.

Воспроизвести Воспроизвести